Od února budeme v nových prostorách

nové prostory na web

Rodinné centrum Sedmikráska

Volnočasový klub Vješák

a všechno ostatní co děláme

VELKÉ STĚHOVÁNÍ

Chtěli bychom všem podporovatelům těchto projektů poděkovat a zároveň všem dobrušťákům popřát do nového roku všechno nejlepší.

Přinášíme nové informace o fungování RC Sedmikráska a VK Vješák v roce 2014. Jsme připraveni nadále nabízet rozmanité aktivity skrze tyto dva projekty, ale nejen to. Pracujeme na dalším rozšíření našich služeb jak pro všechny rodiny s dětmi, mládež, pěstounské rodiny tak i sociálně znevýhodněné občany.

Pokud se vše podaří, měli bychom od února postupně začít fungovat v nových prostorách, a tak nově otevřít:

CENTRUM PRO VŠECHNY GENERACE

Tato možnost se nám naskytla v prostorách nad Restaurací Jelen na náměstí F. L. Věka. (Vchod je samostatný, směrem od pošty). Rádi bychom tyto prostory otevřeli pro již zmíněné aktivity, které sloužily a nadále budou ještě ve větší míře sloužit všem generacím v našem městě.

Novinkou pro Sedmikrásku je to, že od nového roku rozjede svou činnost, bez ohledu na prostory, již celotýdenně jak v ranních tak i v odpoledních hodinách.

Vješák se díky přestěhování dostane do mnohem většího sálu a tím i kapacitně vyřeší svůj současný deficit. Plánují se také nové kroužky pro starší děti a mládež, které v roce 2014 budou moci pod Vješákem vzniknout.

Tento krok nás ale bude stát mnoho úsilí a finanční zátěže. Bude nutné částečně zrekonstruovat a nově vybavit prostory o celkové rozloze cca 300 m2. Má sloužit všem lidem (do budoucna také i jako kavárna pro rodiny s dětmi, kde bude k dispozici hlídací koutek pro děti v prostorách nové herny Sedmikrásky).

Touto cestou bychom chtěli oslovit všechny, komu na těchto projektech záleží a vidí potřebu a důležitost rozvoje těchto prorodinných a sociálně zaměřených aktivit.

Pokud jste fyzická osoba (běžný občan) a chtěli byste nás finančně podpořit nebo pravidelně podporovat, můžete své dary zasílat na účet Sboru Jednoty bratrské v Dobrušce.

ČÚ: 211 193 359 / 0300 (můžeme vám na základě vašeho daru vystavit doklad, který vám pomůže v odečtu z vašich daní).

Pokud jste firma nebo jiný právnický subjekt a chtěli byste nás jednorázově nebo pravidelně podporovat, kontaktujte se prosím přímo na mě. Je možné vám nabídnout reklamu v různé intenzitě a velikosti. Lze celkovou částku daru zahrnout do snížení daně vaší firmy. Můžete tak podpořit něco, co je úzce spojené se sociálně-kulturním rozvojem našeho města.

Jinak budeme hlavně rádi za vaší návštěvu v nových prostorách, kde budete moci naše neziskové služby plně využít.

Kontakt: mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

mob: 605 875 868

Rev. Pavel Horák

předseda a statutární zástupce Centrum pro všechny generace o.s.

pastor a statutární zástupce Sboru Jednoty bratrské v Dobrušce

Naše projekty

sedmikraska

vjesak

Logo Comeniana_podpis

Náhodné obrázky

oresi2hlavní sponzor

hkfree logo

poskytovatel internetu

Bez názvu - 1

sponzor RC Sedmikráska