Časopis

Jbulletin - časopis Jednoty bratrské

Na tomto místě najdete internetový časopis Jednoty bratrské s názvem Jbulletin. Časopis nemá tištěnou podobu, je umístěn na internetových stránkách, kde si jej můžete přečíst. Pokud jej preferujete v PDF verzi, najdete zde i tuto formu. Na této stránce jsou umístěna také starší čísla bulletinu. Pokud chcete časopis dostávat pravidelně do své e-mailové schránky, vyplňte registrační formulář a my vám budeme posílat vždy čerstvý odkaz.

Jbulletin je zdarma a je určen lidem v Jednotě bratrské, ale také všem, kdo se zajímají o dění v naší církvi. Najdete zde podrobnosti o uplynulých akcích, aktuality z domácí i světové Jednoty bratrské, zajímavé rozhovory či střípky z historie. Některá čísla Jbulletinu jsou tematická.

Upozorňujeme, že veškeré texty (i jejich části), fotografie i grafické prvky jsou chráněny autorským právem podle zákona č. 121/2000 Sb. Bez písemného souhlasu Jednoty bratrské v České republice je zakázáno šířit tyto materiály nebo jejich části dále v jiné formě, než je originální soubor, stažený z těchto stránek.

Pokud chcete zasílání časopisu odhlásit, napište na adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a do předmětu napište „Prosím nezasílat časopis“. Vaše adresa bude ze seznamu odběratelů odebrána. Pokud si do budoucna svůj úmysl rozmyslíte, je možné se opět zaregistrovat.

 Archiv včetně aktuálního čísla najdete pod tímto odkazem