Sedmikráska

7kraska

VSTOUPIT ZDE

Jsme skupina přátel, kterým záleží na zdravém vývoji nejen našich vlastních dětí, a proto jsme založili Rodinné centrum Sedmikráska.

DSC 5411Naše rodinné centrum funguje již 8 let. Děti si mají čas pohrát s neokoukanými hračkami a rozvíjet první kontakty s novými kamarády. Seznamují se kreativní a hravou formou se životem kolem nás. Vaše děti si mohou vyzkoušet didaktické hry a pomocí nich rozvíjet jemnou motoriku a myšlení. 

Připravujeme pravidelné programy se cvičením, písničkami, říkankami, vyráběním, vybarvováním omalovánek a odpolední programy, jako je Cvičení s tygrem nebo angličtina ori nejmenší. Pro starší děti pořádáme kroužky angličtiny a předškoláka. Pro děti školního věku je připraven klub Vješáček.

Sedmikráska není zaměřena pouze na děti, ale i na jejich maminky a tatínky, kteří jsou tím nejdůležitějším pro výchovu a růst nové generace. Připravujeme pravidelné přednášky o výchově s jasnými praktickými radami jak správně své děti vést a jak si poradit v často dramatických situacích. Stejně tak je rodičům k dispozici poradenská služba v oblasti pedagogického poradenství, školní zralosti dítěte, speciální pedagogiky, zdravotního a finančního poradenství či rodinného a výchovného poradenství. Veškeré služby zajišťují lidé proškolení a s praxí.  


Přejeme si, aby byl váš život s dětmi přes všechny těžkosti a starosti radostný a, aby si do něho odnesly ten nejvzácnější dar.

Lásku k lidem.Zvětšit mapu